Хворі, які померли, почали приймати препарат "Таміфлю" запізно

Препарат "Таміфлю" ефективний в перші 40 годин, - заявляють експерти. А хворі приймали його аж на четвертий день, тому і не вижили.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я оцінюють ситуацію з грипом на Прикарпатті як контрольовану.

Про це повідомила на брифінгу заступник начальника Головного управління охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації Зоя Ціхонь.

За її словами, експерти ВООЗ на Прикарпатті працювали в суботу і неділю.

"Експерти були в Івано-Франківському перинатальному центрі, в центральній міській лікарні, вони зустрічалися з головою Івано-Франківської облдержадміністрації, – сказала вона. - Є їхні певні рекомендації. В принципі, вони оцінюють ситуацію як контрольовану і заходи, які вживалися в області, були абсолютно адекватні. Так. як діють всі в цілому світі”.

Ціхонь вважає, що померлі хворі почали приймати препарат "Таміфлю" запізно. "Я робила сама моніторинг за тим, як приймали хворі, які померли, препарат "Таміфлю" антивірусної дії, – зауважила заступник начальника обласного управління охорони здоров’я. – Практично, всі хворі отримували його пізніше четвертого дня. Тобто, в той день, коли вони приходили в стаціонар. А препарат "Таміфлю" найбільш ефективний в перші 40 годин".

Вона також повідомила, що "зараз в нас практикується нова методика введення "Таміфлю". "Поки що ми пробуємо її для важких хворих, які знаходяться на інкубації - введення його інтотрахіально", повідомила Ціхонь.

Як відомо, на Прикарпатті від вірусної пневмонії померло 24 людини.

Кількість жертв епідемії грипу і ГРВІ в Україні збільшилася до 146 людей.

За даними Міністерства охорони здоров'я, в країні зафіксовано 936,804 тисяч випадків захворювання, 43,762 тисяч людей госпіталізовані.

Читайте також:

Від епідемії грипу на Прикарпатті померли ще двоє людей

Уряд обіцяє комплексну вакцинацію українців

В Україні на грип захворіли майже мільйон людей

ВООЗ: свинячий грип проходить без ускладнень і лікується без "Таміфлю"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: