Скандально відому помічницю прокурора Сум кличуть на роботу регіонали

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандально відому помічницю прокурора Сум кличуть на роботу регіонали

Юлія Недокус хоче бути держслужбовцем / Фото: spynet.ru

Юлія Недокус довго переживала через скандал.

Уже колишнього прес-секретаря прокурора Сум Юлію Недокус, яка "прославилась" на всю Україну еротичним знімком у "ВКонтакте", чекають на попередньому місці роботи, в місцевому штабі Партії регіонів.

Про це "Вестям" сказала глава прес-служби ПР Вікторія Мірошниченко.

"Ми не хотіли її відпускати, нормальних людей рідко зустрінеш, якщо вона захоче - вона повернеться до нас на роботу", - зазначила Мірошниченко.

За словами дівчини, роботу в прокуратурі вона знайшла через Інтернет.

Дивіться ВІДЕО: 23-річна регіоналка-директор філармонії не може зв'язати двох слів та мріє стати "Барбі"

"Шукала роботу на сайти держустанов і на сайті прокуратури побачила вакансію прес-секретаря прокурора Сум. Пізніше на сайті однієї з сумських газет під звичайною новиною "У прокурора Сум з'явився прес-секретар" хтось скинув посилання на мою стару сторінку. Але ще за два місяці до мого виходу на роботу сторінка була іншою. На головній фотографії я була знята в окулярах біля карти Сумської області. Впевнена, що це не проста випадковість! Думаю, її могла спровокувати людина, зацікавлена отримати мою посаду. Першим у себе на сторінці в Facebook виклав мою фотографію громадський активіст Олексій Захарченко. Він прокоментував її так: "Дивлячись на фото в її профілі ВК, розумію, вона - справжня ПРОФЕССІОНАЛКА:)". Мене ця фраза шокувала. Я жива людина, стало прикро, що зовсім чужі люди мене ображають", - додала вона.

При цьому вона повідомила, що її рідні намагалися заспокоїти після скандалу і відвернути увагу від повідомлень в ЗМІ.

"Мама приносила задоволення улюбленими пирогами з червоною смородиною. Тато давав мудрі поради. Сестра не давала сидіти вдома: ходили на прогулянки, на КВК, в кафе. Чоловік пригощав цукерками, сніданками в ліжко, підбадьорював жартами", - розповіла Недокус.

Дівчина також сказала, що на даному етапі життя хоче працювати на держслужбі - "це стабільність і впевненість у завтрашньому дні".

Наступна публікація