Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помічник держсекретаря США запевнив Порошенка у подальшій підтримці України

Він відзначив досягнення України за останні три роки в умовах війни.

Президент Порошенко провів зустріч із новопризначеним помічником держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом.

Під час зустрічі було обговорено подальші відносини між країнами та скоординовано пріоритетні кроки у рамках їх зміцнення.

Президент Порошенко наголосив на значних змінах, які досягла в Україна у дуже складних умовах за підтримки США, що є підтвердженням їхнього стратегічного партнерства. Та подякував американській стороні за значний внесок у розбудову нової української армії в умовах російської агресії.

"Я абсолютно впевнений, що немає жодної країни в світі, яка б впровадила таку кількість реформ у різних сферах впродовж війни. І ми маємо міцну підтримку наших реформ з боку Сполучених Штатів," - сказав він.

Своєю чергою, Весс Мітчелл відзначив досягнення України та запевнив, що США і надалі надаватимуть їй допомогу у розвитку та зміцненні.  

"Те, чого ви та ваша команда досягли за дуже короткий проміжок часу, є дивовижним. Просто феноменально, що так багато було зроблено за останні три роки," - наголосив представник Америки.

Та додав, що США готові продовжувати підтримку зусиль України у відновленні суверенітету та територіальної цілісності. А у разі необхідності посилити санкції проти Москви.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Білий дім дав згоду на постачання Україні летальної зброї. Про це написав The Wall Street Journal, із посиланням на джерела в адміністрації Трампа. Хоча офіційного підтвердження цього поки немає. За даними журналістів, серед озброєння, що США можуть надати Україні, і протитанкові комплекси "Джевелін", але коли можуть початися поставки, ще не вирішено. 

Відео The Wall Street Journal повідомило про згоду США на постачання летального озброєння Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції