Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помічник митрополита Павла на церковній автівці скоїв ДТП і втік з місця аварії

Водій постраждалої машини готує позов до суду

Авто настоятеля Лаври митрополита Павла знову потрапило в пригоду, йдеться в ТСН.16.45.

Київ, міст Патона. Дорогий позашляховик чіпляє «пижик» і тікає з місця ДТП. Дві прихожанки переслідують дороге авто самого Митрополита Павла - Настоятеля Києво-Печерської Лаври і знімають все на камеру.

«Кажемо: "Зупиняйся, ти нас вдарив". А він нам каже, не смішіть мене, це ви мене вдарили, і ще наздоганяли», - розповідає водійка постраждалого авто.

Не сам Павло, а його помічник, Олександр, був за кермом. Саме цей чоловік постійно супроводжує владику на публічних заходах, таких, наприклад як " Ukrainian Fashion Week ". Побачивши телекамеру, водій одразу сідає у дорогий позашляховик і їде, навіть не підписавши протокол.

Автомобілі намісника Лаври зазвичай мають номер 0004. Є седан за 100 тисяч доларів з цим номером, на якому роз’їжджає Павло, а тепер ось цей позашляховик. Авто, яке добре знають у поліції.  На його кермувальників уже не один раз складали адмінпротоколи. Але цього разу штрафом не обійдеться, прихожанки Олена та Зінаїда не готові підкладати другу щоку. І не чекатимуть суда божого, підуть до людського.  У Лаврі факт ДТП не заперечують і теж готові судитися.

ВідеоАвто настоятеля Лаври Митрополита Павла знову потрапило в пригоду

Позашляховик Павла добре знають у поліції. На його кермувальників уже не один раз складали адмінпротоколи. Але цього разу штрафом не обійдеться - прихожанки Олена та Зінаїда не готові підкладати другу щоку. І не чекатимуть суда божого, підуть до людського. Як банальне ДТП на мосту Патона переросло у пригодницьку історію з утіканням, перегонами і, зрештою, швидкою допомогою – у сюжеті ТСН. 

Авто настоятеля Лаври Митрополита Павла знову потрапило в пригоду

Здавалося б, ревні прихожанки могли б і пробачити водієві самого митрополита кілька подряпин і його втечу, але то Бог один, а церкви у них різні.

«Я живу за містом і ходжу до церкви, яка там є - Київського Патріархату», - каже постраждала. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції