Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помилувана Порошенком довічно ув'язнена першою справою хоче відвідати церкву

Жінка доводитиме, що не причетна до злочинів, за які відсиділа 20 років.

Помилувана довічниця Любов Кушинська, яка за вбивство відсиділа 20 років тепер вийде на волю.

Кушинська дала ТСН ексклюзивне інтерв'ю просто в Качанівській колонії на Харківщині. Жінка радіє звістці про звільнення. Новину вже встигла повідомити доньці, яка живе за кордоном. Кушинську визнали винною у вбивстві львівського лікаря та його зятя 1997 року.

Обвинувачення вважало, що Кушинська скоїла злочин, аби заволодіти квартирою одного з вбитих. Суд присудив їй довічне ув'язнення - і таким чином вона стала першою жінкою в Україні, яка мала би провести за ґратами все життя. Це і стало одним із чинників для її помилування, повідомили в Міністерстві юстиції. До того ж, її справа справді сумнівна, на що вказують тести на детекторі брехні.

ВідеоЖінка, засуджена до довічного ув'язнення і помилувана, дала ТСН ексклюзивне інтерв'ю

Любов Кушинська, яка за вбивство відсиділа 20 років і тепер вийде на волю, дала інтерв'ю просто у Качанівській колонії на Харківщині. Кушинську визнали винною у вбивстві львівського лікаря та його зятя у 1997 році. Суд присудив довічне ув'язнення - і таким чином вона стала першою жінкою в Україні, яка мала би провести за ґратами все життя. Це і стало одним із чинників для її помилування.

Жінка, засуджена до довічного ув'язнення і помилувана, дала ТСН ексклюзивне інтерв'ю

Своєї провини жінка так і не визнала і буде домагатися перегляду провадження - уже на свободі.

"Я хочу повернути своє добре ім'я. Буду наполягати на виправданні, тому що я злочину не скоювала. Я до нього не причетна. І я впевнена, що буду виправдана. В першу чергу я хочу піти до церкви", - каже Кушинська.

Історію помилування жінки, яка мала решту життя провести за ґратами, і про білі плями у справі про вбивство - докладно у ТСН о 19:30.

Залиште свій коментар

Вибір редакції