Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помста чиновникам: у Житомирі активісти засипали піском мерію через ожеледь на тротуарах

Містяни втомилися від жахливого стану доріг.

Активісти "засіяли" піском кабінет заступника  міського  голови Житомира та пояснили, що в такий спосіб хотіли змусити чиновника подбати про прибирання тротуарів у місті. Пісок із відра висипали на стіл і підлогу за відсутності віце-мера на робочому місці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Залишаємо йому лопатку і від усіх житомирян переказуємо великий привіт", - прокоментував акцію Богдан Фещенко. З його слів, містяни на неприбраному льоді та непосипаних дорогах ламають ноги і руки, терпець у людей уже урвався. Медики підтверджують, що лише у грудні прийняли тисячу травмованих пацієнтів, зараз у травмпунктах також черги. 30-річний Олександр Миколайчук чекає на лікаря у візку – не може ступнути на ногу. "Йшов, не працюють комунальники, не посипали,  під снігом був лід, упав", - пояснює постраждалий свій перелом.

ВідеоАктивісти з відром піску намагалися змусити чиновника подбати про прибирання тротуарів в Житомирі

Люди увійшли в кабінет, коли чиновника не було на місці, і з порога вивернули йому на стіл відро піску. Кажуть, в такий спосіб хотіли змусити віце-мера, відповідального за комунальний напрямок, подбати про прибирання в місті тротуарів. Кажуть, через нечищені дороги щодня до травмпунктів Житомира потрапляють десятки містян. 

Активісти з відром піску намагалися змусити чиновника подбати про прибирання тротуарів в Житомирі

Вадим Лагно зізнається, що через ожеледицю й не виходив би на вулицю, але треба було купити ліки. "Не дійшов буквально 10 метрів до аптеки. Впав, відчуваю, що ребра – дихати не  можу, нічого не можу. Тротуари, другорядні дороги – нічого не почищено", - каже він. Люди нарікають на комунальників, але активістів, які засипали кабінет чиновника піском, підтримують не всі. "Щоб це йому прийшли додому посипали, а так це прибиральникам робота, але, може, він задумається", - каже Вадим Лагно.

Кабінет дійсно прибрали швидко, в ньому заступник Житомирського міського  голови Дмитро Ткачук коментує ситуацію ТСН. "Хожу цими ж тротуарами і відчуваю рівень прибирання", - запевняє він. І нарікає, що з підлоги пісок легко позмітали, а от техніку, вочевидь, доведеться ремонтувати. "От хлопці забрали принтер – посипався пісок, не знаю, що з тим принтером буде. Так начебто  прибрали, але блокнот беру – посипалось", - каже він.

Дії активістів чиновник називає шоу, бо, мовляв, обрали саме той момент, коли його не було в кабінеті. Ткачук наголошує, що завжди готовий зустрітися і почути критику. Про стан тротуарів знає, а от як зробити їх безпечними – поки що ні. Бо після ліквідації жеків є ділянки, які ніхто не прибирає і не посипає. "Будинки ОСББ мають свою винятково прибудинкову територію, на якихось територіях управителі, і низка тротуарів і місць загального користування є  в деякій мірі безхозними. Що робити, я вам зможу сказати через тиждень", - обіцяє посадовець.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції