Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про це повідомив глава установи у своєму Facebook.

Невідомі продовжують спроби залякати директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича через пропозицію запровадження альтернативного календаря свят й пам'ятних дат в Україні. Після фізичного нападу на нього під дверима наукової установи невідомі залишили похоронний вінок.

Про це В'ятрович написав у своєму Facebook.

"Закидали в коментах до моїх постів, дописів колег і сім'ї ось такі фото. "Похоронний" вінок з моїм іменем біля дверей Інституту. Але ж весну нічим не зіпсувати, навіть штучними квітами. Тим більше, коли ідеї, що їх таким чином намагаються просунути ті, хто боїться говорити і може тільки нишком "лякати", - такі самі мертві", - зазначив він.

На вінку зловмисники навіть вказали "дату смерті" - 9 травня 2017 року. Як відомо, УІНП пропонує перенести вихідний з 9 на 8 травня, яке в Україні офіційно відзначається як День пам'яті і примирення. 9 травня залишиться Днем перемоги над нацизмом, однак буде робочим днем.

Раніше невідомі напали на В'ятровича в центрі столиці. Один з чоловіків спробував вдарити його в обличчя, ще один - тримав ззаду.

Пізніше під дверима УІНП розлили фарбу і залишили наліпки "Славянская стража".

1 березня невідомі підпалили двері інституту. А 2 березня в УІНП повідомили про напад на сайт установи.

Відео Невідомі підпалили двері Інституту національної пам'яті у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції