Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 10 підозрюваних у злочинах проти учасників Революції Гідності досі працюють правоохоронцями - ГПУ

За словами Горбатюка, підозрюваний у причетності до розстрілів активістів на Майдані 18 лютого посідає одну з керівних посад у Національній гвардії.

Начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що в українських правоохоронних органах досі працюють 12 підозрюваних у причетності до злочинів проти учасників Революції Гідності.

Про це Горбатюк заявив на брифінгу, передає Еспресо.

Зокрема, за словами Горбатюка, підозрюваний у причетності до розстрілів активістів на Майдані 18 лютого посідає з одну з керівних посад у Національній гвардії.

"Це колишній заступник начальника Департаменту громадської безпеки, а на теперішній час чинний начальник управління громадської безпеки Національної гвардії. Ми маємо таку ситуацію, коли підозрювані продовжують працювати у правоохоронних органах", - сказав начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, скільки є обвинувачених у злочинах проти майданівців та скільки справ доведені до суду. Втім, очільник ГПУ сам зауважує, що без засудження злочинної верхівки влади ці справи не мають великого значення для суспільства. 

ВідеоМайже 200 осіб судять за злочини проти Майдану – Луценко

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції