Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 100 осіб не пустили на ЗНО з математики: з'явилися подробиці тестування

ЗНО з математики складали 155,3 тисяч осіб.

ЗНО з математики, яке відбулося 21 травня, складали 155,3 тис. учасників, повідомила прес-служба Міносвіти.

Ця цифра – це 96,6%  від тих, хто зареєструвався на офіційну сесію ЗНО  з цього предмету. 82 учасники не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з документів, 31 – через запізнення.

Учасники, які не змогли пройти тестування через поважні причини, можуть зареєструватися на додаткову сесію. Таким абітурієнтам потрібно до 27 травня включно подати в регіональний центр документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Про результати ЗНО з математики повідомлять до 14 червня. Інформація про це буде розміщена інформаційних сторінках учасників.

Загалом проведення ЗНО з математики забезпечували понад 26,7 тис. осіб. За дотриманням процедури слідкували 183 громадських спостерігачі та 38 представників ЗМІ, повідомляють у Міносвіти.

Наступне тестування ЗНО з української мови та літератури відбудеться у четвер, 23 травня 2019 року.

Нагадаємо, у нинішньому році зовнішнє незалежне оцінювання для вступу у виші на бакалаврат складатимуть 355 тисяч осіб. Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років.

ВідеоПонад 350 тисяч людей зареєструвались на ЗНО

Перший іспит математика. За два роки ЗНО з математики стане обов’язковим для усіх вступників. Триватиме ЗНО до 13 червня, результати ж оголосять до 21. Загалом цьогоріч на оцінювання зареєструвалися понад 350 тисяч осіб. Із яким настроєм нині складали іспит юні математики бачила ТСН.    

Понад 350 тисяч людей зареєструвались на ЗНО

Залиште свій коментар

Вибір редакції