Понад 12% українців позитивно ставляться до Путіна, 40% - загалом до Росії – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас, російський президент має найбільш негативне ставлення.

Близько 12,6% українців позитивно ставляться до президента Росії Володимира Путіна, а 16,6% - нейтрально.

Про це йдеться в даних спільного опитування центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка та Соціологічної групи "Рейтинг".

Водночас, Путін має і найбільше негативне ставлення – 65,6%. Найкраще українці ставляться до президента Білорусі Олександра Лукашенка (53%) та канцлера Німеччини Ангели Меркель (41,3%).

Своєю чергою, загалом до Росії ставляться позитивно 40,3% українців, а негативно – 59,2%. Найкраще ставляться до РФ на Сході та Півдні, а найгірше – на Заході та у Києві.

Дослідження проводилося від 30 квітня до 10 травня у 24 областях України та Києві. Загалом було опитано три тисячі респондентів. Стандартна похибка вибірки не перевищує 1,83%.

ВідеоПутін націлився роздавати паспорти РФ за спрощеною процедурою усім українцям

Депутатка Європарламенту Ребекка Гармс уже закликала ЄС відреагувати на нову ініціативу Путіна. А Німеччину, яка головує в Радбезі ООН, просить скликати засідання. Голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв на своїй сторінці у соцмережі написав, що такий випад може бути нічим іншим, як підготовкою до майбутнього збройного "захисту" нових співгромадян.  

Путін націлився роздавати паспорти РФ за спрощеною процедурою усім українцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції