Понад 2,5 тисячам керівникам підприємств заборонили виїзд з України

Державна виконавча служба у січні-вересні направила до українських судів подання щодо 8878 тисяч керівників підприємств.

Суди заборонили 2682 тисячам керівників підприємств виїжджати за кордон через заборгованість з виплати зарплати, повідомив міністр юстиції України Микола Оніщук.

"Ми передаємо виписку із судових рішень органів прикордонних служб, і це є підставою для відмови таким керівникам підприємств у виїзді за межі України навіть за наявності віз та проїзних квитків", - заявив міністр.

Міністр юстиції уточнив, що державна виконавча служба у січні-вересні 2009 року направила до українських судів подання щодо 8878 тисяч керівників підприємств, що мають заборгованість з виплати заробітної плати.

"На даний момент 4866 таких подань розглянуто та задоволено 2682 подання", - додав він.

На думку Оніщука, звернення державної виконавчої служби в суди є ефективним заходом впливу на тих керівників, які допускають заборгованість з виплати заробітної плати.

Нагадаємо, у вересні розмір боргів по зарплатах в Україні зріс на 3,7%. Станом на 1 жовтня рівень невиплачених зарплат становив 1 679,188 мільйона гривень, повідомив Держкомстат.

Найбільший розмір боргів по зарплатах станом на 1 жовтня було зафіксовано у Донецькій області (315,232 мільйона гривень), Києві (181,758 мільйона гривень) та у Луганській області (170,494 млн. гривень). Найбільші борги було зафіксовано у сфері промисловості - понад 922 мільйона гривень.

Крім того, у вересні заборгованість з виплати зарплат за рахунок коштів державного й місцевого бюджетів збільшилася на 0,2% порівняно з серпнем і склала 19,515 мільйона гривень.

Читайте також:

Борги по зарплатах в Україні зросли до 1,7 мільярда

Борги по зарплатах в Україні сягнули 1,6 мільярда

Донецьк і Київ стали лідерами за рівнем невиплати зарплати

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: