Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 5 тисяч зареєстрованих абітурієнтів не прийшли на ЗНО з біології: перші деталі тестування

ЗНО склали понад 76 тис. осіб.

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з біології, яке відбулося 6 червня, взяли понад 76 тис. осіб.

Про це повідомила пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти.

Ця цифра - 93,6 % від загальної кількості зареєстрованих. На тест не прийшли понад 5 тис. осіб. Крім того, до пункту тестування не впустили вісім учасників ЗНО. Четверо людей не мали одного з обов’язкових документів, четверо – запізнилося.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 345 пунктах тестування забезпечували 13 672 особи. Дотримання процедури тестування контролювали 38 громадських спостерігачів та 8 представників засобів масової інформації.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії, можуть зареєструватися для участі у додатковій. Для цього необхідно упродовж п'яти робочих днів подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 20 червня 2019 року.

Як повідомлялося раніше, ЗНО-2019 стартувало 21 травня тестуванням з математики.

ВідеоХто може стати студентом без ЗНО, шкільного атестата і навіть паспорта

В Україні запрацювали освітні центри, які допомагають абітурієнтам із тимчасово окупованих територій та анексованого Криму вступити до вишів за прощеною процедурою. На яких умовах стають студентами ті, кому забороняли вчити українську мову, дізнавалася ТСН.  

Хто може стати студентом без ЗНО, шкільного атестата і навіть паспорта

Залиште свій коментар

Вибір редакції