Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Задіяна техніка з 9 країн.

На Хмельниччині відбуваються масштабні багатонаціональні військові навчання "Чисте небо - 2018" в, яких беруть участь одиниці бойової авіації України та НАТО.

Ціль військових тренувань – збільшити рівень взаємосумісності повітряних сил ЗСУ та Північноатлантичного альянсу, відпрацювати операції у повітрі, спільне використання розвідки та кіберзахисту.

Загалом у тренуваннях задіяні 30 літаків з восьми країн-членів НАТО і ще понад 20 – українських. Президент України Петро Порошенко назвав цьогорічні навчання найбільшим за останні чотири роки.

 "П’ять років тому наші літаки іржавіли на землі, а військові льотчики забули, що таке небо. А от сьогодні кожен з вас мав можливість переконатися у професійній майстерності наших бойових пілотів  - воїнів, які надскладні завдання виконують на рівних зі своїми іноземними колегами", - наводить слова глави держави його прес-служба.

Фотогалерея Понад 50 літаків та тренування з кіберзахисту. Як відбуваються навчання України та НАТО "Чисте небо" (23 фото)

У цьогорічних навчаннях беруть участь дев’ять країн, з яких вісім країн - члени НАТО, а саме Бельгія, Великобританія, Данія, Естонія, Нідерланди, Польща, Румунія, США та Україна.

Україна на цих навчаннях представлена більш ніж двома десятками літальних апаратів - літаки тактичної  та транспортної авіації, вертольоти та безпілотні літальні апарати. До складу української групи входить також підрозділи протиповітряної оборони та кілька радіолокаційних підрозділів ЗСУ.

Як повідомлялося раніше, напередодні для підготовки у навчаннях до України прибули літаки повітряних сил США F-15C Eagles та C-130J Super Hercules. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції