Понад 500 короткометражних фільмів надійшло на фестиваль "Де кіно"

Залежність від мобільних телефонів, глибокі почуття і жага до змін – тренди робіт 2017.

Сьогодні, 31 липня, завершилося приймання конкурсних робіт на фестиваль короткого метру "Де кіно. Епізод 2". Порівняно з минулим роком на конкурс надійшло майже вдвічі більше заявок.

Цьогоріч фестиваль "Де кіно" отримав понад 500 робіт. Наразі журі розпочинає перегляд конкурсних фільмів і формування шорт-листу, який побачать гості фестивалю. Оцінюватимуть роботи 17 професіоналів українського медіаринку. У кожну номінацію входить 3 члени журі, які спеціалізуються у відповідному напрямі. Співголови журі – Вікторія Лєзіна, генеральний продюсер 1+1 Продашкн та Ірина Костюк, продюсер Film.ua Group.

де кіно
ТСН.ua

Володар гран-прі фестивалю отримає 50 000 гривень, переможці у номінаціях по 15 000 гривен.

Із попереднього зрізу робіт було видно, що серед заявок лідирує номінація "Драма". Ситуація не змінилась і дотепер, 33,5% українців надають перевагу цьому жанру. Серед тематичних вподобань у драмах переважають історії про сміливість, прагнення до змін та відкритість до нових вражень.

Близько 22,5% робіт отримано в номінації "Фільм на мобільний телефон". Чіткі тематичні вподобання майже не простежуються, цей жанр показує цілковите розмаїття історій.

У найпопулярнішій номінації минулого року, "Вебізод", отримано 18,8 % робіт. "Комедії" надали перевагу 15% учасників і "Жахам" - 11,3 %.

Фестиваль відбудеться 22-23 вересня у Києві. На відвідувачів очікують виступи представників світової медіаіндустрії, нон-стоп майстер-класи, виступи музичних гуртів, розваги, і головне - перегляд конкурсної програми та визначення переможців. 

Нагадаємо, "Де кіно" проводиться вже вдруге за спільної ініціативи 1+1 медіа та Film.ua Group.

Залиште свій коментар