Понад 86 тисяч учасників отримали назад кошти за скасоване пробне ЗНО

Понад 86 тисяч учасників отримали назад кошти за скасоване пробне ЗНО

У МОН додають, що 107 тис. учасників пробного ЗНО мають картки "ПриватБанку", на які перераховуються кошти.

Від 1 липня МОН повернуло кошти за пробне незалежне оцінювання понад 86 тисячам учасників.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства освіти і науки.

"Станом на 7 липня Міністерство освіти і науки спільно з «ПриватБанком» повернули кошти за пробне ЗНО у закладах освіти 86 тис. 351 учаснику. Сума повернених коштів становить 21 млн 230 тис. 688 грн", - йдеться у повідомленні.

У МОН додають, що 107 тис. учасників пробного ЗНО мають картки "ПриватБанку", на які перераховуються кошти. Ще 111 тис. учасників повинні звернутись до банку, щоб отримати кошти за пробне ЗНО. Таким учасникам необхідно оформити картку безкоштовно за 15 хвилин в будь-якому відділенні "ПриватБанку".

Відео Гроші за пробне ЗНО обов'язково повернуть - Марченко

Гроші за пробне ЗНО обов'язково повернуть. Усі 53 мільйони гривень, які заплатили за пробне оцінювання 362 тисячі майбутніх абітурієнтів. У цьому запевнив міністр фінансів Сергій Марченко. Він заспокоїв також усіх, хто переживав, що тишком-нишком із наступного року зовнішнє незалежне оцінювання можуть скасувати взагалі. Міністр наводить ключові фінансові аргументи.

Гроші за пробне ЗНО обов'язково повернуть - Марченко

Програма повернення коштів за пробне ЗНО розпочалася 1 липня і діятиме до 1 грудня. Загальна сума коштів, компенсованих учасникам пробного ЗНО, становить 52 млн 450 тис. грн. Кошти виплачуються з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.

Раніше повідомлялося, що від 1 липня Міністерство освіти разом з "ПриватБанком" почало повертати гроші, які вносилися за оплату участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів