Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад два тижні марних спроб: українська омбудсмен Денісова повернулась з Росії до Києва

Їй не вдалося відвідати жодного українського політв’язня, утримуваного в РФ.

Сьогодні, 2 липня, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова після безуспішних спроб відвідати утримуваних в російських в'язницях українців повернулася до Києва.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Так, омбудсмен прибула на засідання погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту. Вона не стала відповідати на запитання агентства, зазначивши, що планує дати брифінг за підсумками своєї поїздки в РФ.

Разом з тим, в офісі Денісової повідомили, що омбудсмен планує зустрітися з послами країн Європейського Союзу в Україні, щоб проінформувати їх про ситуацію з її недопуском до українських громадян, яких утримують в РФ і на окупованих територіях.

Нагадаємо, Денісова вирушила до Росії 13 червня згідно з домовленостями президентів України і РФ про відвідування ув'язнених. За це час їй не вдалося відвідати жодного українського політв’язня.

ВідеоЛюдмилу Денісову так і не пустили до Олега Сенцова, який голодує вже 47-й день

Він ходить, читає газети, дивиться телевізор і пише сценарій - після години спілкування з Олегом Сенцовим російська омбудсмен Москалькова заявила, що політв'язень перебуває у задовільному стані. Не вірить цим заявам українська уповноважена Верховної ради з прав людини. Адже Людмилу Денісову напередодні так і не пустили до режисера. 

Людмилу Денісову так і не пустили до Олега Сенцова, який голодує вже 47-й день

Залиште свій коментар

Вибір редакції