Понад половина прокурорів старої ГПУ не пройшли переатестацію – заступник генпрокурора

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оклади у нових прокурорів - близько 29 тисяч гривень.

Під час переатестації прокурорів Генпрокуратури, які хотіли потрапити до нового Офісу генпрокурора із 1339 осіб успішно склали анонімні комп'ютерні тести лише 629.

Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" повідомив заступник генпрокурора, керівник САП у військовій сфері і оборонно-промисловому комплексі Віктор Чумак.

Переатестацію не проходили генпрокурор та його заступники – управлінські посади.

"Їх було 1339, а пройшло всього 629. Уявіть собі атестація! Ніхто ніколи за 28 років в країні такого не робив. При чому ніхто ж не каже, що ця атестація була необ’єктивною. Так, будуть позови до суду, будуть, напевне, різні судові рішення. Я не сперечаюся", - сказав Чумак.

Нині в Офісі генпрокурора відкриті 100 вакансій прокурорів, отримали вже близько 800 заяв. Оклади нових прокурорів – близько 29 тис. грн, додатково – премії та надбавки. Оклад прокурора місцевої прокуратури – 23 тис. грн.

Від 1 березня розпочнеться переатестація близько трьох тисяч прокурорів обласних прокуратур, вона триватиме три місяці. Наступний етап – переатестація місцевих прокуратур, де працює ще п'ять тисяч прокурорів.

"Маємо два роки карт-бланшу на перебудову прокуратури, але впораємося раніше", - зазначив Чумак.

Нагадаємо, новостворений Офіс генпрокурора почав працювати замість ліквідованої Генпрокуратури 2 січня 2020 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції