Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головне завдання тренувань - повна координація підрозділів в умовах  можливого вторгнення ворога.

Національна поліція разом із нацгвардійцями, прикордонниками, надзвичайниками та медиками провела чотириденні спільні навчання, які стали наймасштабнішими за останні роки. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Злочинці захопили заручників і тримають їх в будівлі. Силовики блокують територію, патруль обмежує рух. На місце прибувають вибухотехніки й кінологи.  До терористів відправляють перемовника, штурмова група готується звільняти бранців. На місці і швидка, і кримінальна поліція, підрозділи Нацгвардіі, пожежники.

Всі вони з різних регіонів і останні три дні вчились спільно виконувати завдання. Тактико-спеціальні навчання - наймасштабніші, які провели правоохоронці за останні роки: понад тисяча силовиків,  більше ста одиниць техніки.

Серед відпрацьованих сценаріїв - реальні можливі загрози, приміром, під час виборів: захоплення виборчих дільниць. Та головне завдання - повна координація підрозділів в умовах  можливого вторгнення ворога.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

ВідеоНаціональна поліція, гвардія, прикордонники, ДСНС та медики провели спільні навчання

Бути готовими до повномасштабного вторгнення. Національна поліція разом із нацгвардійцями, прикордонниками, надзвичайниками та медиками - провела чотириденні спільні навчання, які стали наймасштабнішими за останні роки. Сьогодні вони показали результати громадськості та керівництву. 

Національна поліція, гвардія, прикордонники, ДСНС та медики провели спільні навчання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції