"Понаднормові за грип" для медиків три тижні тому надійшли у області

Прем‘єр-міністр наголосила, що терміни виплат "понаднормових за грип" тепер залежать від місцевої влади.

Кошти на виплату медикам за понаднормову роботу під час епідемії грипу вже перерахували в кожну область і вони вже лежать там на рахунках три тижні.

Про це заявила прем‘єр-міністр України Юлія Тимошенко в інтерв‘ю Львівському телебаченню.

Вона наголосила на тому, що терміни виплат "понаднормових за грип" тепер залежать від місцевої влади, а винні у затримці доплат медикам "отримали на горіхи»".

Прем‘єр-міністр також зазначила, що вбачає у випробуваннях, які випали на долю очолюваного нею Уряду, "Господній хрест".

"Господь дає дуже сильні виклики світу у 2009 році – землетруси, паводки, хвороби, каліфорнійський грип… Інколи думаю – чому це випало саме на мої плечі?", - зазначила Юлія Тимошенко і тут же наголосила, що ці випробування, які випали на долю її Уряду "хрест, даний Господом".

Нагадаємо, у грудні стало відомо, що у Києві почалися проблеми з виплатою зарплат бюджетникам. Без грошей вже залишилися соціальні працівники та медики.

Тим часом, окремі медики вже отримали надбавку за понаднормову роботу під час епідемії, щоправда не так багато, як обіцяли. За словами голови профспілки столичних медпрацівників Лариси Канаровської, дають по 50-60 гривень.

Читайте також:

Київським бюджетникам на кілька тижнів затримали зарплату

За понаднормову роботу під час епідемії грипу лікарям доплачуватимуть

 

Від грипу в Україні померли більше півтисячі людей

Від свинячого грипу в світі померли більше 9 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: