Поневіряння наших моряків у Африці

Нові пригоди українських моряків за кордоном. Два місяці три риболовні судна з Керчі і Феодосії стоять у порту африканського Беніну.

Нові пригоди українських моряків за кордоном. Два місяці три риболовні судна з Керчі і Феодосії стоять у порту африканського Беніну. 40 рибалок сидять без роботи і грошей, їх погано годують і нікому лікувати. Серед екіпажу - спалах малярії і одна людина - уже померла.

Власник фірми, яка їх найняла не пускає моряків додому, бо - вони досі не можуть відробити йому грошей. До того ж - судна маленькі і у зимовий час іти через океан на них небезпечно.

Лист із проханням по допомогу від сімей екіпажу і лідера керченської профспілки риболовного флоту отримала редакція ТСН.

Звістка, що на судні кок помер від малярії, стала останньою краплею, що переповнила чашу терпіння родичів. Доти вони знали, що їхні годувальники два місяці стоять біля африканських берегів, без роботи, грошей і змоги повернутися додому.

По допомогу рідні моряків звернулись до керченської профспілки працівників риболовного флоту. Звідти пішли листи до МЗС та уповноваженого з прав людини.

Керівник фірми, що найняла керченських рибалок, усі закиди на свою адресу відкидає. За його словами, до цього рейсу готувалися цілий рік. І відправили судна до берегів Африки тільки після рибної розвідки. Але риба звідти пішла. Крім того, запевняє, перед рейсом усім рибалкам зробили щеплення і від малярії, і від інших африканських хвороб. Інакше моряків просто не випустили б у море. А таблетки вони мають приймати – для профілактики. Причиною ж смерті кока стала не малярія, стверджує Ігор Іванов.

Спростовує Іванов і інформацію про відсутність контрактів. З кожним моряком підписували договори на рік. Вони передбачають і страхування, і медобслуговування. Проте зізнається, частину своїх обов'язків фірма не виконала – заборгувала морякам гроші.

За словами Ігоря Іванова, до нього ніхто з рибалок з проханням повернутись додому не звертався. Каже, судно-розвідник знайшло рибне місце в іншому районі. Сподівається, що вже завтра моряки матимуть гарний улов.

ВідеоПригоди українських моряків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: