Поновлення видачі закордонних паспортів відклали на тиждень

У першу чергу паспорти будуть видаватися громадянам, які виконують державні доручення, а з наступного тижня - всім громадянам.

Міністерство внутрішніх справ має намір відновити видачу закордонних паспортів громадянам з 12 квітня. Про це на прес-конференції сказав радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній.

Зазначимо, раніше МВС запевняло, що паспортні столи почнуть перервану на три місяці видачу закордонних паспортів з 6 квітня.

Як повідомив Стогній, усі юридичні нюанси, які існували протягом останніх місяців, налагоджено. "У першу чергу паспорти будуть видаватися громадянам, які виконують державні доручення, а з наступного тижня паспорти будуть видаватися всім громадянам", - уточнив радник глави МВС.

З його слів, наразі прийнято 180 тисяч замовлень громадян щодо закордонних паспортів.

Як повідомлялося, проблеми з отриманням закордонних паспортів з’явилися після того, як їх виробник - консорціум ЄДАПС – змушений був зупинити роботу через те, що перестав отримувати кошти на ці цілі.

В ЄДАПС запевнили, що за умови грошових надходжень з боку держави консорціум виконає всі свої виробничі зобов’язання і відвантажить закордонні паспорти на адресу МВС, згідно зі всіма поданими заявками на оформлення документів громадянами України.

Читайте також:

В Україні нарешті з'явилися бланки закордонних паспортів

В Україні зупинили виготовлення закордонних паспортів

В чергу за паспортами і правами вишикувалися 100 тисяч українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: