Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Попередити самогубство в Дніпрі копові вдалося завдяки каві

Правоохоронець пообіцяв жінці пригостити її улюбленим напоєм.

За допомогою кави та пейзажів поліцейський у Дніпрі відволік жінку від ідеї самогубства. Вона залізла на верхівку мосту та готувалася стрибнути вниз, коли це помітили перехожі і викликали копів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поки напарник дзвонив рятувальникам, лейтенант Денис Махнач поліз на металеву конструкцію мосту на Монастирський острів над Дніпром. Унизу під переправою сильна течія та підводні валуни.

Патрульний каже, що зміг здивувати жінку запитанням про каву, бо помітив чашку в неї в руках. На вітрі та морозі вони говорили на різні теми, допоки жінка не розповіла, що в її родині складна ситуація: із чоловіком розлучається і має маленького сина. Врешті патрульний умовив її спуститися вниз, щоб таки випити улюблену каву. Після того жінці надали психологічну допомогу. "Казав, що є місця, де пейзаж красивіший, і там ще можна випити чашечку кави. Ми розмовляли. Я їй сказав, що якщо ми зараз зліземо разом, то ми її пригощаємо кавою", - пояснив патрульний поліцейський.

ВідеоУ Дніпрі патрульний відволік жінку від ідеї самогубства, запропонувавши випити кави

Вона залізла на верхівку мосту та готувалася стрибнути вниз. Це помітили перехожі і викликали копів. Поки напарник дзвонив рятувальникам, лейтенант Денис Махнач поліз на металеву конструкцію. Патрульний каже: зміг здивувати жінку запитанням про каву, бо помітив горнятко у неї в руках. На вітрі та морозі вони говорили на різні теми.

У Дніпрі патрульний відволік жінку від ідеї самогубства, запропонувавши випити кави

Залиште свій коментар

Вибір редакції