Поплічникам Саїда Бурятського пред'явили звинувачення в підриві "Невського експреса"

Бойовикам, які були захоплені під час операції з ліквідації Саїда Бурятського, пред'явлено звинувачення. Бойовики називають докази, зібрані проти них, сфальсифікованими.

Слідчий комітет при прокуратурі РФ висунув звинувачення у причетності до підриву "Невського експреса" уродженцям Інгушетії, які були затримані під час операції з ліквідації лідера ваххабітів Саїда Бурятського.

Звинувачення в причетності до теракту, скоєного восени 2009 року, пред'явили інгушам 31 березня. Звинувачення пред'явлені за статтями КК 205 ("терористичний акт"), 208 ("організація незаконного збройного формування або участь у ньому") і 222 ("незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, її основних частин, боєприпасів, вибухових речовин і вибухових пристроїв ").

Не зовсім зрозуміло, яка кількість обвинувачених. ЗМІ повідомляють, що Слідчий комітет "пред'явив звинувачення в тероризмі 11 уродженцям Інгушетії". Раніше ж повідомлялося, що під час спецоперації з ліквідації Бурятського в Екажево взагалі були затримані лише 10 людей.

Спецоперація в Екажево була проведена 2 березня. Крім Саїда Бурятського, було вбито сім бойовиків. Під час операції ніхто із співробітників правоохоронних органів не загинув, але наступного дні при огляді місця бою був застрелений слідчий СКП РФ. Його вбив бойовик, який ховався в підвалі.

Після операції слідчі знайшли докази причетності убитих і затриманих бойовиків до підриву "Невського експреса", в результаті якого загинули 28 людей. Самі затримані свою провину заперечують, а всі виявлені докази називають сфальсифікованими.

Читайте також:

Мєдвєдєв пообіцяв знищити "звірів", що влаштували теракти в Москві

Обвинувачені в підриві "Невського експреса" бойовики назвали докази сфальсифікованими

ФСБ убила Саїда Бурятського – ідеолога бойовиків Чечні та Інгушетії

ВідеоАварія потягу "Невський експрес"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: