Попов чекає на пропозиції щодо акцій під будівлями влади

Голова КМДА Олександр Попов запевняє, що він за демократію, тому нічого не буде забороняти і чекає на пропозиції.

Київська міська адміністрація не прийматиме рішень, які хоч якось порушуватимуть демократичні принципи.

Про це заявив голова КМДА Олександр Попов, коментуючи оприлюднення проекту рішення про обмеження масових заходів у Києві.

"Я ще не бачив цього проекту рішення. Але скажу відразу - це невірно (обмежувати проведення масових заходів)", - сказав Попов.

Він закликав людей надати свої зауваження і поради.

"Ми дуже демократичні, якщо не так - давайте нам якість поради, зауваження, пропозиції. Бо моя принципова думка: без демократичних процесів ми не будемо мати нормального суспільства", - сказав Попов.

Водночас він зауважив, що дехто трактую демократію як можливість порушувати законодавство чи якість правила.

"На мою думку, якраз їх виконання з одного боку, а з іншого боку доступність влади - це і є демократичний процес. Тому нічого ми не будемо забороняти", - сказав чиновник.

Голова КМДА пообіцяв, що обов'язково вивчить цей проект рішення.

"Я подивлюся цей проект і ми його відмінимо навіть, як проект, якщо там є якісь наступи на демократію", - запевнив Попов.

Натомість прес-секретар голови КМДА Наталія Ільницька наголосила, що вказаний проект рішення стосується лише проведення різноманітних мистецьких акцій, але не мітингів чи демонстрацій.

Нагадаємо, у вівторок під час мітингу проти ліквідації пільг 16 категоріям громадян афганці і чорнобильці знесли огорожу й підійшли впритул до будівлі парламенту, кілька з них потрапили в середину. Загалом у мітингу взяли участь близько тисячі осіб, яких хочуть позбавити пільг. Афганці заявили, що "Беркут" під Радою поливав їх газом.

Ввечері вівторка на сайті КМДА було опубліковано проект положення, згідно з яким адміністрація відмовлятиме у проведенні заходів біля будинків, "в яких розміщені державні органи влади та органи місцевого самоврядування".

Читайте також:

Попов заборонить акції під будівлями влади

Міліція встановила особу, що агітувала афганців штурмувати Раду

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: