Попов додав своїм заступникам роботи

Олександр Попов розподілив підрозділи Київміськадміністрації за підпорядкуванням його заступникам.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов затвердив перелік структурних підрозділів міськадміністрації, що перебувають у безпосередньому підпорядкуванні голови і його заступників.

Сам Попов буде контролювати роботу Головного управління охорони здоров'я й Головного управління транспорту й зв'язку.

Його перший заступник Олександр Мазурчак буде курирувати Головні управління: комунального господарства; житлового господарства; контролю за благоустроєм; енергетики, енергоефективності й енергозбереження; з питань надзвичайних ситуацій і ритуальних послуг.

Крім того, серед заступників голови міськадміністрації її підрозділи розподілені в такий спосіб.

Анатолію Голубченку будуть підпорядковуватися Головне управління з питань підготовки й проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, а Руслану Крамаренку - Головне фінансове управління, а також Головні управління: фінансового контролю й аудиту, економіки й інвестицій, цінової політики й земельних ресурсів.

Михайло Кучук буде керувати діяльністю Головних управлінь: містобудування й архітектури, капітального будівництва, житлового забезпечення.

Леонід Новохатько буде контролювати Головні управління: культури; освіти й науки; у справах сім'ї, молоді й спорту; праці й соціального захисту населення; охорони культурної спадщини.

Крім того, у його підпорядкування відведені управління: у справах національностей і релігій, у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни й праці; туризму й курортів, а також служба у справах дітей.

Олександр Пузанов буде курирувати апарат Київміськадміністрації, Головні управління: комунальної власності, з питань внутрішньої політики й зв'язків із громадськістю, з питань реклами, а також управління преси й інформації й державний архів Києва.

Віктор Сивець буде займатися Головними управліннями: з питань регуляторної політики й підприємництва; промислової, науково-технічної й інноваційної політики; з питань захисту прав споживачів, торгівлі й побутового обслуговування населення; екології й охорони природних ресурсів.

Читайте також:

Заступником мера Києва стане одесит "Міша-мільйон"

У мерії Києва почались звільненя: Попов скоротив двох заступників

Чиновники Попова активно шукають роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: