Попов: кримінальних справ проти чиновників КМДА - понад вісім

За словами Олександра Попова, чиновниками КМДА займаються не лише співробітники СБУ, але й прокуратура та міліція.

Кількість кримінальних справ, які СБУ порушила проти чиновників КМДА, насправді не чотири, а понад вісім. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

"На сьогодні не лише співробітники СБУ, але й прокуратура і міліція цим займається. Кого затримали, кого підозрюють", - підтвердив він.

Коментували дії СБУ та затримання своїх колег Попов відмовився, мотивуючи тим, що на роботі Черновецький, який єдиний може коментувати такі речі.

Нагадаємо, СБУ порушила чотири кримінальні справи проти восьми посадових осіб київської мерії. Чотири чиновники - на підписці про невиїзд. Двоє чиновників затримані.

Джерела в правоохоронних органах повідомили, що на підписці про невиїзд знаходяться чиновники дуже високого рівня - нібито Олесь Довгий, а також екс-заступник мера Денис Басс та Олександр Луцький і начальник главку комвласності Анатолій Чуб. Але всі вони не підтверджують інформацію про порушення кримінальних справ і підписки про невиїзд.

Служба безпеки тим часом обіцяє розкопати все за два місяці. Поки що на три тисячі земельних ділянок, які роздала Київрада, накладено арешт.

Читайте також:

СБУ порушила чотири кримінальні справи проти чиновників КМДА

Чиновники КМДА розікрали 16 мільйонів гривень

Попов погрожує київській мерії новими звільненнями

ВідеоВід столичного корита до миски з баландою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: