Попов: на фундаменті Десятинної церкви без дозволу влади жодних робіт не буде

Голова Київської міськдержадміністрації запевнив, що на місці Десятинної церкви поки триватимуть лише археологічні роботи до прийняття Києвом якихось інших рішень.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов виключає виконання будівельних робіт біля Десятинної церкви без відповідного рішення влади Києва. Про це він повідомив на прес-конференції.

"Без відповідного рішення міськради Київміськадміністрації жодні роботи з будівництва не тільки на цьому об'єкті, але й на всіх інших відбуватися не будуть", - сказав Попов.

За його словами, метою київської влади є збереження історичної спадщини, а на місці Десятинної церкви поки триватимуть лише археологічні роботи до прийняття Києвом якихось інших рішень.

Раніше повідомлялося, що без попередніх дозволів і погодження УПЦ МП розпочала підготовку будівництва Десятинної церкви.

Ще раніше члени комісії конкурсу на найкращий проект реставрації Десятинної церкви так і не змогли визначити переможця конкурсу.

На засіданні 19 травня комісія вибрала 2 проекти, і їх творчим групам було запропоновано об'єднатися для створення спільного варіанта. Ці два проекти є концептуально протилежними.

Один передбачає спорудження над фундаментом Десятинної церкви накриття й створення на цьому місці своєрідного музею, у якому за необхідності можна буде правити церковну службу й одночасно продовжувати археологічні розкопки. Другий проект передбачає створення над фундаментом платформи, над якою заплановано будівництво храму.

Читайте також:

УПЦ МП розпочала несанкціоноване будівництво Десятинної церкви

На місці Десятинної церкви збудують храм Московського патріархату

На конкурсі із забудови Десятинної церкви в Києві вибухнув скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: