Попов назвав причину демонтажу суден на набережній Дніпра

Аварійний стан набережної Дніпра  став основною причиною демонтажу розважальних суден у Києві.

Виконуючий обов'язки голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вважає основною причиною демонтажу суден аварійний стан набережної Дніпра в Києві.

Про це він 13 серпня сказав на брифінгу.

"Цю роботу проводить прокуратура. Що стосується аргументів, які впливають на це... один з них, перший, - набережна сьогодні в тій частині, де вона зайнята об'єктами, не пристосована для паркування плавальних засобів, які там були, і це може призвести до того, що ми будемо мати аварійну ситуацію, коли ця споруда може бути знищена", - сказав Попов.

Крім того, він зазначив, що для швартування суден необхідні відповідні дозволи, з наданням яких зараз ряд проблем.

Попов також виділив однією з основних причин демонтажу суден відсутність у них інженерних комунікацій.

"Також жоден об'єкт не має інженерних комунікацій, і всі побутові відходи, каналізаційні йдуть на пляжі. Це питання теж потрібно вирішити", - додав він.

Попов вважає, що для розміщення плавзасобів необхідне відповідне проектне відпрацьовування, а також зміцнення цієї території.

Нагадаємо, прокуратура Києва вимагає від Міністерства транспорту та зв'язку переглянути дозволи на швартування плавзасобів біля набережної Дніпра в Києві.

Державне підприємство "Адміністрація річкових портів" 21 липня повідомило власників плавзасобів, пришвартованих уздовж вулиць Набережно-Хрещатицька й Набережне шосе, про необхідність їх відведення для огляду гідротехнічних споруджень.

На початку липня Київська транспортна прокуратура відбуксирувала дебаркадер, на якому розміщений ресторан "Муракамі", і передала його на зберігання власникові; 29 липня прокуратура відбуксирувала розважальний центр River Palace.

В обох випадках представники прокуратури заявили, що плавзасоби будуть визнані речовими доказами в рамках кримінальних справ.

Читайте також:

На місці River Palace на Набережній з’явився офіс на плаву

З київської набережної відбуксирували ресторан River Palace

Власників ресторанів на Дніпрі попросили звільнити Набережну

ВідеоПопов назвав причину демонтажу суден на набережній Дніпра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: