Попов назвав причину демонтажу суден на набережній Дніпра

Аварійний стан набережної Дніпра  став основною причиною демонтажу розважальних суден у Києві.

Виконуючий обов'язки голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вважає основною причиною демонтажу суден аварійний стан набережної Дніпра в Києві.

Про це він 13 серпня сказав на брифінгу.

"Цю роботу проводить прокуратура. Що стосується аргументів, які впливають на це... один з них, перший, - набережна сьогодні в тій частині, де вона зайнята об'єктами, не пристосована для паркування плавальних засобів, які там були, і це може призвести до того, що ми будемо мати аварійну ситуацію, коли ця споруда може бути знищена", - сказав Попов.

Крім того, він зазначив, що для швартування суден необхідні відповідні дозволи, з наданням яких зараз ряд проблем.

Попов також виділив однією з основних причин демонтажу суден відсутність у них інженерних комунікацій.

"Також жоден об'єкт не має інженерних комунікацій, і всі побутові відходи, каналізаційні йдуть на пляжі. Це питання теж потрібно вирішити", - додав він.

Попов вважає, що для розміщення плавзасобів необхідне відповідне проектне відпрацьовування, а також зміцнення цієї території.

Нагадаємо, прокуратура Києва вимагає від Міністерства транспорту та зв'язку переглянути дозволи на швартування плавзасобів біля набережної Дніпра в Києві.

Державне підприємство "Адміністрація річкових портів" 21 липня повідомило власників плавзасобів, пришвартованих уздовж вулиць Набережно-Хрещатицька й Набережне шосе, про необхідність їх відведення для огляду гідротехнічних споруджень.

На початку липня Київська транспортна прокуратура відбуксирувала дебаркадер, на якому розміщений ресторан "Муракамі", і передала його на зберігання власникові; 29 липня прокуратура відбуксирувала розважальний центр River Palace.

В обох випадках представники прокуратури заявили, що плавзасоби будуть визнані речовими доказами в рамках кримінальних справ.

Читайте також:

На місці River Palace на Набережній з’явився офіс на плаву

З київської набережної відбуксирували ресторан River Palace

Власників ресторанів на Дніпрі попросили звільнити Набережну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: