Попов подбає про розвиток Києва до 2025 року

Олександр Попов очолив комітет із розробки стратегії розвитку Києва до 2025 року. Проект стратегії розвитку міста буде подано на розгляд Київради та винесено на громадське обговорення.

В.о. голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов очолив комітет із розробки стратегії розвитку Києва до 2025 року. Він підписав відповідне розпорядження "Про утворення комітету з розробки стратегії розвитку міста Києва до 2025".

Цим розпорядженням затверджено положення про комітет та його склад.

Заступником голови комітету став заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, а секретарем комітету - директор комунальної науково-дослідної установи "Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста" Оксана Галенко.

До складу комітету увійшли заступники голови КМДА Анатолій Голубченко, Віктор Сівець, Олександр Мазурчак, Олександр Мещеряков, Олександр Пузанов та Леонід Новохатько, начальник Головного управління економіки та інвестицій КМДА Ігор Довбань, заступник начальника Головного управління економіки та інвестицій Ольга Маміна, начальник Головного фінансового управління КМДА Віктор Падалка, начальник Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва КМДА Микола Поворозник.

Комітет аналізуватиме стан економічного і соціального розвитку та діяльність органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також готуватиме пропозиції щодо вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку міста.

Проект стратегії розвитку міста Києва до 2025 року буде подано на розгляд Київради та винесено на громадське обговорення.

Перше засідання комітету відбулося 12 серпня, на ньому було утворено робочу групу із розробки стратегії. Також обговорювалося партнерство Києва та міжнародних фінансових, інвестиційних і наукових фундацій у процесі розробки та реалізації стратегії.

Комітет проводитиме засідання не рідше ніж раз на місяць. Найближчим плануюється розглянути структуру програми розвитку Києва до 2013 року.

Читайте також:

КМДА перевірила будівництво нового метро у Києві

Попов відмовився від посади мера Києва

Попов побіцяв киянам три нові станції метро і транспортну розв'язку

Попов розкритикував команду Черновецького за великі борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: