Студентські квитки на відкриття "Олімпійського" роздали бюджетникам

У Київській міськадміністрації розповіли, чому студентам не дістались 15 тисяч квитків на відкриття "Олімпійського".

Загалом влада Києва розповсюдила серед киян 12 тисяч 461 безкоштовне запрошення на відкриття НСК "Олімпійський", повідомила прес-служба київської мерії.

Серед студентів київська міська державна адміністрація поширила 6 тисяч безкоштовних запрошень.

Ще 3 тисячі 300 квитків отримали випускники київських шкіл. Інші квитки дістались столичним медикам, будівельникам, держслужбовцям, школярам, а також киянам, "які взяли активну участь в обговоренні Стратегії розвитку Києва-2025".

Також запрошення отримають 150 учнів – переможці всеукраїнських та міжнародних олімпіад, переможці музичних конкурсів та спортивних змагань.

Загалом на освітню сферу припала найбільша кількість запрошень –11 тисяч 20 квитків, наголосили в мерії.

Крім того, по два квитки отримає кожен з учасників спортивно-хореографічних постановок, що демонструватимуться під час церемонії відкриття (загалом 1 тисяча 570 столичних студентів та школярів).

Водночас столична влада звертається до студентів з проханням повідомляти про випадки несправедливого розподілу запрошень у вищих навчальних закладах за телефонами 15-51 та 278-79-67.

Нагадаємо, що раніше голова Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова заявила, що студенти не отримали обіцяні квитки на відкриття НСК "Олімпійський". За її словами, загальна кількість отриманих запрошень аж ніяк не дотягує до обіцяних 15 або хоча б 10 тисяч, які мали розповсюдити мерія серед столичних студентів і школярів.

Віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що з усіма питаннями щодо обіцяних студентам квитків на відкриття НСК "Олімпійський" треба звертатися до київської мерії. Крім того, Колесніков повідомив, що Нацагентством з Євро-2012 було передано до КМДА 12 тисяч 800 квитків, а не обіцяних 15 тисяч, тому що сцена і декорації зайняли більше місця, ніж планувалося.

Читайте також:

Колесніков порадив студентам звернутися у мерію за квитками на відкриття "Олімпійського"

Збірна України отримала запрошення на відкриття "Олімпійського"

Колесніков "кинув" студентів з квитками на відкриття "Олімпійського"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: