Попов погрожує київській мерії новими звільненнями

Глава КМДА пообіцяв звільнити керівників комунальних підприємств, які мають борги з зарплат перед своїми працівниками.

Столична влада активно працює над погашенням заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях комунальної власності. У випадку, якщо заборгованість не буде погашено, керівників комунальних підприємств чекає хвиля звільнень.

Про це заявив виконуючий обов’язки голови Київської міськадміністрації Олександр Попов.

За словами Попова, наразі докладаються всі зусилля, аби дотриматися затвердженого графіка з виплати заробітної плати. Він нагадав, що до 22 серпня 2010 року планується погасити борги на всіх підприємствах комунальної власності.

"Я хочу наголосити – ми маємо виплатити борги на всіх підприємствах комунальної власності. Підкреслюю, – на всіх! Якщо моя допомога у вирішенні цього завдання буде потрібна, я готовий її надати. А у випадку якщо заборгованість не буде погашена, я звільню керівників комунальних підприємств", – цитує Попова прес-служба мерії.

Він наголосив, що ліквідація боргів вимагає щоденної напруженої роботи. Нагадаємо, що у місті запроваджено оперативний моніторинг стану виплати заробітної плати та погашення заборгованості.

"Я обіцяю, якщо ми до 1 вересня 2010 року не будемо мати зниження заборгованості на 60%, я позбавлю премій керівників управлінь, заступників і себе особисто за те, що ми зриваємо цей найважливіший план. Адже дотримання графіку погашення заборгованості із заробітної плати є нашим прямим обов’язком і ми повинні його виконати", – підкреслив Попов.

Як відомо, днями у столичній владі відбулись масштабні кадрові зміни - дев'ять структурних підрозділів Київської адміністрації отримали нових керівників.

Читайте також:

В КМДА змінили дев'ять керівників мерії

ПР: Черновецький залишиться мером Києва

Попов подбає про розвиток Києва до 2025 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: