Попов пообіцяв замінити половину вагонів метро за півтора року

Модернізація рухомого складу підземки обійдеться бюджету столиці у 1,6 млрд грн

У Києві за півтора року буде оновлено 50% рухомого складу метрополітену на суму 1,6 млрд грн.

Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час візиту на Крюківський вагонобудівний завод, повідомила прес-служба КМДА.

За словами Попова, Київська міська державна адміністрація розпочала реалізацію масштабної програми оновлення і модернізації рухомого складу громадського транспорту.

У рамках програми передбачається суттєве оновлення рухомого складу метрополітену. Угоду щодо реконструкції та модернізації вагонів між Києвом та Крюківським вагонобудівним заводом буде підписано найближчим часом.

"За півтора роки завдяки реалізації програми ми оновимо рухомий склад метрополітену на 50%", - сказав Олександр Попов, зазначивши, що реалізація програми - важливий крок у напрямку створення сучасної системи громадського транспорту в Києві.

За його словами, на реалізацію програми буде витрачено 1,6 млрд грн, з яких із міського бюджету - лише третина.

Під час голови КМДА з керівництвом Крюківського вагонобудівного заводу обговорювались питання можливостей заводу щодо виробництва рухомого складу для "легкого" метро.

"Ми сьогодні дуже зацікавлені в такому виді транспорту. Зокрема, вирішується питання будівництва "легкого" метро на Троєщині, що дозволить вирішити транспортну проблему мешканців масиву вже за 3-4 роки", - сказав голова КМДА.

Особливу увагу Попов акцентував на можливості організації спільного виробництва трамвайних вагонів Крюківським вагонобудівним заводом та підприємствами Києва. За словами голови КМДА, Києву важливо розвивати промисловість міста.

Нагадаємо, у КМДА не виключають, що ціни на проїзд у столичному метро можут підвищитися, враховуючи збитковість комунальних підприємств "Київський метрополітен" та "Київпастранс".

Зокрема, "Київський метрополітен" за перше півріччя цього року має збиток 123 млн грн, а КП "Київпастранс" 80 млн грн, повідомляв Попов.

Читайте також:

У київському метро подорожчає проїзд

Метро на Троєщину поїде через 4 роки

Створення мережі Wi-Fi у столичній підземці коштуватиме майже 100 мільйонів

Київське метро закінчило перше півріччя зі збитками у 123 мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: