Попов поверне киянам вкрадені командою Черновецького землі

Олександр Попов розпочав із депутатами Київради консультації щодо повернення земель та активів, які були відчужені попередньою командою.

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов розпочав із депутатами Київради політичні консультації з метою повернення активів та земель, незаконно відчужених командою Леоніда Черновецького.

Він заявив, що з 2007 по 2010 рік було незаконно відчужено 3200 га землі в Києві, і завданий збиток можна оцінити в суму від 60 до 70 млрд грн.

"Ми маємо відповідні рішення міської ради, які говорять про те, що ці цифри реальні", - зазначив голова КМДА.

Попов додав, що "деякі питання вже винесені на засідання міської ради, з тим, щоб вони були як від прокуратури підтримані депутатами міськради. Але, на жаль, цього не відбувається".

Він також зазначив, що прокуратура вже працює над розслідуванням незаконних виділень землі.

На питання, чи буде він працювати з депутатами Київради, щоб вони підтримали відповідні рішення, Попов відповів: "Будемо працювати. Я розпочинаю з ними політичні консультації відносно того, щоб забезпечити повернення активів, які відібрані у киян, практично вкрадені".

Нагадаємо, раніше глава КМДА Олександр Попов відзначав, що із відчужених гектарів землі, оціночна вартість яких сягає близько 70 млрд грн, лише 5% було перераховано до бюджету Києва. "Щодня, включаючи свята та вихідні, у киян відбирали 2,5 га землі", - наголосив він.

Глава КМДА припустив, що незаконні дозволи на землевпорядну документацію при відведенні земель у столиці надавали секретар Київради Олесь Довгий або сам мер Леонід Черновецький.

Читайте також:

Українські землі дозволять скуповувати іноземцям

Київська влада визнала земельні махінації на 70 мільярдів

Київська влада розділила жителів столиці на киян і ліміту

На кожному киянинові висить борг у 430 доларів

ВідеоГість студії Олександр Попов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: