Попов реформуватиме Київ за моделлю містечка на Полтавщині

Киянам обіцяють дисциплінованих лікарів, десятивідсокові знижки за вчасний розрахунок за компослуги та багато інших бонусів.

Київ житиме "по-комсомольськи". Перший заступник Леоніда ЧернівецькогоОлександр Попов демонстрував журналістам свої здобутки - яке місто-сад він побудував під час головування у Комсомольську на Полтавщині.

Тамтешніх лікарів карають гривнею, якщо населення хворіє. І нагороджують зразкових платників за комунальні послуги. Олександр Попов обіцяє комсомольські реформи запровадити і в Києві, вже цього року.

Комсомольчанину Єгорку 2 дні. Його ще не відпускають додому. Щасливий тато залишається в пологовому ночувати. Для Комсомольська це не дивина. Не дивина і те, що на пологах може бути тато. Під час пологів тут майже не застосовують знеболювального. Цього всього тутешніх лікарів додатково вчили за американські гроші. Програма фінансувалася агенцією міжнародного розвитку США. Подальший розвиток уже фінансує місто.

Жінки фінансуються через лікарську касу. Місто виділяє по 100 грн на пологи, комусь менше, комусь більше. Таке вподобали навіть народні депутати.

Медицина повинна працювати на те, щоб людина не хворіла, - під таким девізом тодішній мер Комсомольська, впроваджував медичні програми, зокрема, сімейних лікарів. Місто лікареві дає гроші і підписує угоду. Якщо люди недостатньо здорові, лікаря штрафують. За 6 років у Комсомольську стрімко скоротилася смертність.

Лікування фінансується з лікарняної каси. Туди щомісяця комсомольчанин здає 15 грн. Таке Попов хоче запровадити в столиці, а ще заохочувати людей платити за компослуги. Місцеві жителі, які заплатять до 20 числа, отримують 10% знижки.

"Цей механізхм треба запропонувати людям і спробувати може з четвертого кварталу, якщо ні то з першого січня", каже Попов.

Кияни новацію сприйняли по-різному. Проте для тих, хто сумнівається, у Попова окремий план, спочатку впливатиме за допомогою "пирога", якщо не подіє, то перейде до "батога".

Читайте також:

Головного фінансиста Києва звільнено за неявку на нараду з Поповим

Рада позбавить Черновецького більшості повноважень

Попову пророкують місце Черновецького

Попов закликав Черновецького не віддавати аеропорт "Київ" в оренду

 

ВідеоКиїв житиме по-комсомольськи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: