Попов розкритикував команду Черновецького за великі борги

Ми маємо бюджет Києва 19,9 мільярдів гривень, і на сьогоднішній день - вже 8 мільярдів гривень зовнішнього боргу, заявив в.о. голови КМДА Попов

Виконуючий обов'язки голови Київської міськдержадміністрації Олександр Попов розцінив роботу команди Леоніда Черновецького як неефективну.

Таку думку він озвучив в ефірі одного з телеканалів.

"Насправді ситуація дуже запущена, і характерним прикладом, на мою думку, є характеристика фінансового стану бюджету", - заявив Попов.

"Ми маємо бюджет Києва 19,9 мільярдів гривень, і на сьогоднішній день - вже 8 мільярдів гривень зовнішнього боргу. Якщо ми візьмемо будь-яке комунальне підприємство, то побачимо, що там є свої борги, свої зобов'язання за кредитами", - сказав він.

Попов уточнив, що "реально ми сьогодні маємо борги за 10-12 мільярдів гривень": "Це дуже негативний показник, і він підкреслює те, що все ж таки неефективно працювала виконавча гілка влади".

В.о. голови Київської міськадміністрації висловив упевненість, що новій команді столичної мерії вдасться стабілізувати ситуацію.

"Я впевнений, що це буде вирішено. Сьогодні в Київській міськдержадміністрації є ефективно працююча виконавча влада. Ми обов'язково стабілізуємо ситуацію, нормально увійдемо в опалювальний сезон", - сказав він.

Уточнюючи, чи будуть чиновники притягнуті за неефективність до кримінальної відповідальності, Попов сказав: "Я думаю, кожен розуміє, що між процесуальним дією і вироком суду або проведенням слідства є певна тривалий час, тому цей час саме сьогодні і є , йдуть відповідні дії правоохоронних органів ".

"Я впевнений, що обов'язково буде позитивний результат, і обов'язково будуть не тільки процесуальні дії - будуть і відповідачі за ті можливі протиправні дії, які до цього часу відбувалися", - заявив він.

Відповідаючи на питання, чи готується Партія регіонів до місцевих виборів у Києві, Попов заявив, що у нього "на політику просто немає часу, навіть якщо б він цього дуже хотів".

"У мене немає завдання бути активним учасником політичних процесів, в тому числі і виборних", - додав він.

Читайте також:

Підлегла Черновецького врятувалася від арешту у психлікарні

Керівників "Київпастрансу" та метрополітену незабаром звільнять

Попов звільнить двох начальників управлінь КМДА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: