Попов розповів, чим займається Черновецький

Попов зазначив, що він не вчить київського мера, як працювати, а той не вчить його.

 Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов розповів, що мер Києва Леонід Черновецький займається роботою місцевого самоврядування, його функції та функції голови КМДА чітко розділені, тому в них немає конфліктів.

Попов зазначив, що він не вчить мера, як працювати, а той не вчить його, пише газета "Сегодня".

"Він (Черновецький - ред.) відповідає за роботу місцевого самоврядування. На ньому питання, пов'язані з розробкою соціально-економічного розвитку Києва, прийняття бюджету, міських програм розвитку. А що стосується його навантаження, то, на якому б місці людина не працювала, в залежності від ставлення до справи він має і відповідне навантаження", - додав голова КМДА.

Попов також відзначив, що останнім часом більше спілкується з Черновецьким по телефону, але якщо треба, то може і зустрітися особисто.

За словами глави КМДА, мер Києва пояснював йому, чому так довго був відсутній в Києві, але відмовився говорити про це. "Запитайте краще у нього", - сказав Попов.

Нагадаємо, нещодавно Черновецький повернувся до роботи після того, як був відсутній кілька місяців. Проте, сесію Київради 17 лютого знову відкривав не він. Більшість міських депутатів востаннє бачили мера по телевізору.

Читайте також:

Попов доповів Януковичу про столичні реформи

Азаров дозволив Черновецькому працювати стільки, скільки той захоче

Черновецький не піде на наступні вибори мера Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: