Попов розповів як боротиметься із заторами у Києві

Олександр Попов заявив, що розв'язати транспортну систему в центрі треба за допомогою підземних доріг.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вважає, що будівництво підземних доріг у центрі Києва сприятиме скороченню транспортних заторів.

"Щоб розв'язати транспортну систему в центрі, треба будувати підземні дороги", - розповів Попов.

Зі слів голови міськадміністрації, він уже доручив профільним фахівцям проаналізувати вже напрацьований матеріал щодо цього питання й допустив, що місто зробить ще одне замовлення на пророблення інших варіантів.

"Можливо, ми зробимо ще одне замовлення на пророблення інших варіантів. І швидше за все у майбутньому ми почнемо будувати дороги під землею. Інакше Хрещатик не розв'яжеш", - додав Попов.

Попов зазначив, що також місто має намір зайнятися проблемою заторів на ділянці, на якій розташований торговий центр "Метроград".

"Метроград" займає 20 тис. кв. м підземних площ від станції метро "Площа Льва Толстого" до вулиці Хрещатик і має 23 входи.

Як повідомлялося, у липні компанія Google увела нову функцію "Трафік (Пробки)" у своєму сервісі "Google-карти", за допомогою якої можна відслідковувати ситуацію із транспортними заторами в Києві.

Читайте також:

Попов звільнить 115 колишніх підлеглих Черновецького

Пилипишин став першим заступником Попова

Звільнивши Черновецького, Янукович створив двовладдя в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: