Попов: у тому, що кияни сидять без тепла, провини мерії нема

За компенсацію різниці в тарифах несе відповідальність Нацкомісія регулювання електроенергетики, яка відповідає за тарифну політику, заявив Попов.

 Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заперечив провину столичної мерії у відключенні тепла у київських квартирах. Про це він заявив у середу, 26 січня, в бесіді з журналістами.

Нагадаємо, 19 січня "Київтрансгаз" за борги обмежив постачання газу на київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, які забезпечують теплом близько 2 мільйонів киян. Енергоносій з кожним днем "холоднішає" на кілька градусів, і в квартирах киян стає все холодніше.

"У нас залишається наш борг 150 мільйонів гривень (перед АК "Київенерго" по компенсації різниці в тарифах), а не 1 мільярд, і не більше", - заявив Попов.

За його словами, відповідно до чинного законодавства із другої половини 2010 року за компенсацію різниці в тарифах несе відповідальність Нацкомісія регулювання електроенергетики, яка відповідає за тарифну політику.

У першій половині 2010 року Київ мав заборгованість по компенсації різниці в тарифах у сумі 2 мільярди гривень, однак у тім же 2010 році з них були погашені 1 мільярд 850 мільйонів гривень, підкреслив Попов.

Він наголосив, що з другої половини 2010 року компенсації по різниці в тарифах повинні здійснюватися урядом за рахунок коштів державного бюджету.

"Була нарада за участю прем'єр-міністра, я знаю, що готується рішення, щоб внести зміни в держбюджет по компенсації різниці в тарифах", - відзначив Попов.

Читайте також:

Два мільйони киян на кілька днів залишаться без тепла

Попов не зізнається де Черновецький, але спілкується з ним

Попов контролюватиме ціни на продукти в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: