Попов вірить, що бюджет Києва забезпечить розвиток столиці

Попов зазначив, що є абсолютно реальна впевненість, що Київ залучить до інвестиційної діяльності активніше бізнес, в тому числі іноземних інвесторів, що розвиватиме столицю.

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов переконаний, що прийнятий бюджет Києва зможе забезпечити розвиток столиці в наступному році.

Про це Попов сказав учора в сесійній залі Київради, вітаючи депутатів з прийняттям бюджету та програми соціально-економічного розвитку столиці на 2011 рік.

"Ви прийняли дуже важливі рішення, які забезпечать подальший розвиток столиці. Я хочу підкреслити, саме розвиток", - сказав Попов.

За його словами, в наступному році планується реалізувати багато інвестиційних проектів, в тому числі за підтримки уряду.

"Я попередньо рахував, і на сьогоднішній день я можу сказати, що близько 8 млрд. грн. ми додатково отримаємо в результаті реалізації державних програм, які будуть мати відношення до міста Києва", - зазначив Попов.

Крім того, за його словами, є абсолютно реальна впевненість, що Київ залучить до інвестиційної діяльності активніше бізнес, в тому числі іноземних інвесторів.

30 грудня депутати Київради 90 голосами з 113 зареєстрованих прийняли в цілому бюджет Києва на 2011 рік.

Згідно із заявами депутатів Київради, обсяг доходів загального фонду бюджету Києва на 2011 рік складе 16 мільярдів 370 мільйонів 995,8 тисяч гривень, з яких субвенція з держбюджету до міського бюджету столиці складе 2 мільярди 148 мільйонів 873,2 тисячі гривень.

Обсяг видатків бюджету столиці складе 16,27 мільярдів гривень.

Читайте також:

Київ отримав бюджет на 2011 рік

БЮТ запросив Попова з'їздити на Троєщину маршруткою

Янукович вилаяв Азарова за столичний бюджет

Наступного року зарплати киян підвищаться на 16%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: