Попов вже готовий йти в мери Києва

Попов заявив, що завдання його команди полягає в тому, щоб дати Києву шанс отримати інтенсивний розвиток і вийти на пристойні позиції.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов готовий брати участь у виборах мера столиці. Про це він заявив в інтерв'ю, опублікованому в журналі "Фокус".

"Вибори так вибори, я готовий. Щодо результату - не хочу ворожити. Завдання полягає в іншому - дати Києву шанс з моєю командою отримати інтенсивний розвиток і вийти на пристойні позиції", - заявив Попов.

Він підкреслив, що усі оприлюднені ним дані про незаконне відчуження активів у Києві документально обґрунтовані.

"До кожної оприлюдненої нами цифри ми сьогодні можемо прикласти номери конкретних рішень Київради, які доводять, що таке рішення дійсно приймалося. Ми провели певну роботу, аби не бути голослівними, розібралися в усьому до кінця і визнали своїм моральним обов'язком оголосити це зараз", - сказав Попов.

За словами глави КМДА, повернення втрачених активів здійснюватиметься у судовому порядку. "Звісно, через суди. По-іншому в рамках чинного законодавства ми нічого зробити не можемо, хіба що якщо хтось добровільно відмовиться", - підкреслив він.

Попов також заявив, що голосування щодо відставки секретаря Київської міської ради Олеся Довгого 31 березня проводилося не за його ініціативою.

"Відверто кажучи, це була не моя ініціатива - голосувати з цього питання. Я налаштувався на те, що на сесії лише оголошу дані про розкрадання. Питання формування більшості у Київраді - це тема, якою я почав займатися після сесії 31 березня", - зазначив він.

На запитання про те, чи має намір він повторно ініціювати відставку Довгого, Попов сказав: "Все залежить від того, який формат більшості з'явиться у міськраді. Я зараз пропоную усім політичним силам об'єднатися".

Читайте також:

Попов поверне киянам вкрадені командою Черновецького землі

Партія регіонів висуне Попова в мери Києва

Попов їздить Києвом 100 км за годину і порушує правила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: