Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Попов заборонить акції під будівлями влади

Київська міська адміністрація збирається заборонити громадські заходи ближче, ніж за 100 метрів від будівель органів влади і значно ускладнила отримання дозволу на їх проведення.

Нове положення Київської міської адміністрації про порядок організації та проведення громадських заходів встановлює обмеження на проведення громадських заходів у столиці поблизу держустанов.

Згідно з опублікованим на сайті адміністрації проектом положення, адміністрація відмовлятиме у проведенні заходів біля будинків, "в яких розміщені державні органи влади та органи місцевого самоврядування".

"(Акції) можуть проводитися на відстані від них не менш як 100 метрів, якщо інше не передбачене відповідними рішеннями цих органів або у спеціально відведених для цього місцях", - йдеться у положенні.

Водночас пунктом 11.4 забороняється встановлення малих архітектурних форм, до яких окрім кіосків та лотків віднесли і намети.

Заборона розповсюджується і на акції, заплановані у тому самому місці і в той самий час, що і міські або державні заходи.

Також Київська адміністрація вводить норму врахування громадської думки, посилаючись на яку може дозволяти або ж відмовляти у проведенні заходу. При цьому вивчати результати досліджень громадської думки має також міська адміністрація.

Окрім того, суттєво розширений список необхідних для подання заявки на проведення заходу документів. Згідно положення, має бути розписано сюжет, назву, мету, зміст заходу, маршрут проведення, зазначено використання технічних засобів та багато іншого.

До того ж, Київська міська адміністрація має право без узгодження з організаторами надіслати ревізора, який слідкуватиме за проведенням заходу. Зауваження та пропозиції приймаються до 12 жовтня.

Нагадаємо, у вівторок під час мітингу проти ліквідації пільг 16 категоріям громадян афганці і чорнобильці знесли огорожу й підійшли впритул до будівлі парламенту, кілька з них потрапили в середину. Загалом у мітингу взяли участь близько тисячі осіб, яких хочуть позбавити пільг. Афганці заявили, що "Беркут" під Радою поливав їх газом.

Читайте також:

Міліція встановила особу, що агітувала афганців штурмувати Раду

Регіонали пообіцяли не відбирати пільги у чорнобильців та афганців

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

ВідеоЗ сьогоднішніми подіями біля ВР збіглася поява нових правил масових заходів

Залиште свій коментар

Вибір редакції