Попов закликав Черновецького не віддавати аеропорт "Київ" в оренду

Перший заступник мера пояснив, що мер не може підписати рішення про оренду аеропорту тому, що воно не було до кінця проаналізоване відповідними комісіями та управліннями.

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр Попов попросив мера Києва Леоніда Черновецького не підписувати рішення Київради, які стосуються питань землі і власності, прийняті на сесії 8 липня.

Попов на брифінгу 14 липня зокрема розповів про свою позицію щодо затвердження компанії "Мастер-Авіа" орендарем комплексу будівель і споруд, що знаходяться на балансі комунального підприємства міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни).

"З цього приводу ми просимо поки не підписувати ці рішення (щодо землі і власності) міським головою, зокрема це стосується і рішення щодо "Жулян" (аеропорт "Київ")", - сказав він.

Перший заступник мера розповів, що він також просив не розглядати дані питання на сесії 8 липня, але їх все-таки були розглянуто.

Попов пояснив, що дані рішення не можуть бути підписані зокрема тому, що вони не були до кінця проаналізовані відповідними комісіями та управліннями.

Нагадаємо, Київська міськрада 8 липня затвердила компанію "Мастер-Авіа" орендарем комплексу будівель і споруд, що знаходяться на балансі комунального підприємства міжнародний аеропорт "Київ".

Також на сесії було розглянуто низку інших питань, що стосуються земельних відносин і питань власності, серед них передача в постійне користування ділянки 28,41 га Київському національному університету імені Тараса Шевченка під забудову житловими, торговельними, офісними, готельними і розважальними об’єктами.

Читайте також:

Аеропорт в Жулянах віддали приватній фірмі на 49 років

Аеропорт в Жулянах віддали невідомій компанії

З київської мерії від перевірок СБУ масово тікають чиновники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: