Попов закликав ліквідувати райради в Києві до виборів

Перший заступник глави КМДА не взявся прогнозувати, чи відбудуться наприкінці жовтня вибори в райрадах Києва - усе залежатиме від парламенту.

Перший заступник голови КМДА Олександр Попов сподівається, що Верховна рада ліквідує райради в Києві до початку виборчого процесу. Про це він заявив 31 вересня.

"Суб'єктами законодавчої ініціативи щодо ліквідації райрад у Києві будуть народні депутати", - заявив Попов і додав, що це будуть необов'язково депутати від Партії регіонів.

"Ми з усякими депутатами говорили про це", - наголосив Попов.

Говорячи про місцеві вибори, що відбудуться наприкінці жовтня, Попов зазначив: "Мені важко сказати, чи відбудуться ці вибори в райрадах Києва, чи ні. Все залежатиме від редакції закону, який буде ухвалено".

Він також наголосив, що виступає за те, щоб закон про ліквідацію райрад у Києві вступив у силу ще до початку виборчої кампанії. "Необхідно, щоб цей закон був прийнятий і рішення вступило в силу до того моменту, коли почнеться висунення кандидатів... це дозволить навести лад у місті".

Нагадаємо, Київська міська рада 25 серпня звернулася до парламенту з пропозицією ліквідувати районні ради столиці. З відповідною ініціативою виступив в.о. голови Київської міськдержадміністрації Олександр Попов. Він запропонував скоротити районні ради, залишивши районні державні адміністрації, що прямо будуть підкорятися КМДА.

Читайте також:

Київські ради ліквідують без глядачів

Черновецький про свою відставку: "Дурниці це все, я вас прошу"

Київська влада дала старт ліквідації районних рад

У Києві стати депутатом можна за 50 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: