Попов звільнить 115 колишніх підлеглих Черновецького

У Київміськадміністрації планують скорочення на 115 осіб, у цілому ж під скорочення підпадуть 1,5 тисячі людей, утримання яких фінансується з міського бюджету.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов має намір скоротити штат співробітників міськадміністрації на 115 осіб.

Про це він сказав на брифінгу.

"Ми пропонуємо вам розглянути попередні напрацювання щодо оптимізації. Структура Київміськадміністрації (згідно з напрацьованим проектом) буде скорочена на 115 осіб", - сказав Попов.

При цьому він додав, що буде скорочено штат співробітників і в райадміністраціях на 240 осіб.

У цілому ж, після скорочення персоналу, утримання якого фінансується з міського бюджету, його кількість скоротиться на близько 1,5 тисячі людей.

За словами глави КМДА, таке скорочення працівників бюджетної сфери дозволить щорічно економити 80-100 мільйонів гривень.

Як повідомлялося, Попов також допускає скорочення посади одного свого заступника.

Нагадаємо, у вівторок, 16 листопада, президент Віктор Янукович указами звільнив Леоніда Черновецького з посади голови Київської міськдержадміністрації і призначив на цю посаду Олександра Попова. Причини такого рішення в документах не вказані. Черновецький продовжує залишатися мером столиці як обраний городянами міський голова.

Першим заступником глави Київської міськдержадміністрації призначили Віктора Пилипишена. Як відомо він є главою Шевченківської райдержадміністрації Києва.

Читайте також:

Пилипишин став першим заступником Попова

Звільнивши Черновецького, Янукович створив двовладдя в Києві

Заступник Черновецького показав Київ майбутнього

ВідеоНовації Попова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: