Попова найближчими днями призначать головою КМДА

Головою Київської міської державної адміністрації буде призначений нинішній перший заступник голови КМДА Олександр Попов.

Найближчими днями новим головою Київської міської державної адміністрації буде призначений нинішній перший заступник голови КМДА Олександр Попов. Про це повідомило джерело в Адміністрації Президента.

Згідно до прийнятого сьогодні Верховною Радою закону про столицю України президент отримав право призначати голову Київської міської державної адміністрації в порядку, передбаченому Конституцією та законами України.

При цьому нинішній голова КМДА Леонід Черновецький залишиться Київським міським головою.

Верховна рада ухвалила закон "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо порядку утворення районних рад)", зокрема, розділила повноваження столичного мера і голови київської міської державної адміністрації.

Закон фактично позбавляє більшої частини повноважень чинного київського голову Леоніда Черновецького в разі, якщо президент Віктор Янукович призначить йому заміну.

За прийняття відповідного законопроекту в цілому проголосували 245 депутатів.

Законом передбачено, що райради в столиці можуть створюватися за рішенням територіальної громади міста Києва, прийнятого шляхом проведення місцевого референдуму, або за рішенням Київської міської ради. Рішення територіальної громади або Київської міської ради щодо створення (нестворення) райрад мають бути ухвалені до дня чергових виборів.

Питання організації управління районами в місті Києві входять до компетенції Київської міської ради і вирішуються відповідно до Конституції, цього та інших законів України, рішеннями міської ради про управління районами міста.

У районах міста Києва діють районні у місті Києві державні адміністрації, які підпорядковуються Київській міській державній адміністрації, а у разі створення районних у місті Києві рад також є підзвітними і підконтрольними відповідним радам як виконавчі органи таких рад.

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Читайте також:

У Черновецького забрали більшу частину влади в Києві

ВР дозволила ліквідувати районні ради у Києві

Київська влада дала старт ліквідації районних рад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: