Попову пророкують місце Черновецького

У 2012 році Олександр Попов може зайняти місце нинішнього мера Києва Леоніда Черновецького. У нього є час, щоб "органічно вписатися" в місто.

У першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова є всі шанси перемогти на виборах мера Києва в 2012 році.

Таку думку висловив спікер ВР Володимир Литвин.

"Вибори міського голови повинні відбутися в 2012 році, і до цього у Олександра Попова є можливість увійти в місто, органічно вписатися і бути впізнаваним і підтриманим на виборах. Все залежить від того, як він спрацює", - зазначив глава парламенту.

При цьому він додав, що Попову "буде потрібна і підтримка з боку Верховної Ради України - в плані законодавчому, і в плані економічному - з боку Кабінету міністрів України", тому що "в бюджетному плані місто має, м'яко кажучи, величезні проблеми".

Також Литвин повідомив, що у нього було декілька зустрічей з Поповим. "Мені імпонує його відстороненість від політичних процесів, він знає, що таке міське господарство і що він правильно почав свою роботу - без гучних заяв, спокійно розбираючись у господарстві Києва, тому що це величезна машина", - зазначив голова Верховної ради.

За словами спікера парламенту, Попову "доведеться приймати рішення не безболісні, в тому числі і щодо повернення того, що має ставитися до власності міста".

Крім того, Володимир Литвин вважає за необхідне прийняття закону про розмежування повноважень голови Київської міської ради та міськдержадміністрації.

За його словами, нинішній закон про столицю був прийнятий "і це ні для кого не секрет, персонально під людину". Спікер також додав, що на сьогодні столицю "розтягнули - далі нікуди".

Нагадаємо, 25 червня прес-служба КМДА повідомила про призначення Київським міським головою Леонідом Черновецьким нового складу заступників голови КМДА.

Першим заступником голови Київської міськдержадміністрації став Олександр Попов.

Читайте також:

ПР відбере у Черновецького більшу частину повноважень

Попов звільнить п’ятьох заступників Черновецького

Попов закликав Черновецького не віддавати аеропорт "Київ" в оренду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: