Попри показові обіцянки матерям, бойовики в Луганську не відпустили полоненого бійця "Айдару"

Попри показові обіцянки матерям, бойовики в Луганську не відпустили полоненого бійця "Айдару"

Бойовики передумали відпускати полоненого

Хвора на серце мати полоненого  вже їздила за сином, але повернулася сама.

Попри показові обіцянки на камеру, терористи передумали відпускати полоненого бійця батальйону "Айдар", навіть коли його мати спеціально приїхала в Луганськ за своїм пораненим сином, ідеться в сюжеті ТСН. 19:30.

На опублікованому відео - 28-річний Юрій Крижбовський із Полтави. Боєць батальйону "Айдар", контужений, із вуха тече кров, але навіть у такому стані намагається підібрати слова для звістки  матері з хворим серцем про свій полон.

Почувши в телефоні плач жінки, бойовики різко змінюють тон і люб'язно їй пояснюють подальші дії. 

"Наталя, ви, будь ласка, не плачте. Приїдьте в Луганськ, заберіть вашу дитину, вам віддадуть і, будь ласка,  ще дізнайтеся у мам, у яких також забрали дітей", - кажуть на камеру  терористи. 

Терористи не хочуть відпускати полонених військових

Терористи не хочуть відпускати полонених військових

У  Полтаві журналісти спробували знайти родичів Юрія Крижбовського, але марно. Сусіди вже кілька днів їх не бачили, а на відео ледь упізнали полоненого Юрка. 

"Господи, що ж з нашими дітьми... А хто це? А, Юрка. А що з ним? Це Крижба. Око праве зовсім не відкривається. Матері дзвоне. Сволочі.. Він в інституті займався, хороша сім'я, мама і ... вони без батька живуть", - розповідає сусідка Світлана Тимченко. 

Юрій Крижбовський до військкомату прийшов добровольцем, написав заяву й після перепідготовки  відбув до Луганського батальйону територіальної оборони "Айдар". БТР бійців потрапив у добре організовану засідку, під час бою були й убиті, й поранені, кількох полонили. 

Тим часом, у військкоматі розповідають, що мати Юрія вже їздила до Луганська, але повернулася сама. 

"Мати приходила, плакала, сльозами обливалася. Вона ж їздила вже до нього - не відпускають. Була вже в Луганську, розмовляла з Громовим. Ті обіцяли, якщо мати приїде - відпустять, але не віддали, використовували тільки для зйомки на відеокамеру,  щоб потім далі починати дражнити, обурення, ворожнечу якусь розпалювати. Не відпустили, сказали, що плани помінялися", - розповів заступник військового комісара Ярослав Піскун. 

Нині за операцію з визволення  полонених бійців взялося керівництво АТО та СБУ. Нібито  тепер у Києві перебуває й лідер так званої "ЛНР", із ним тривають переговори.

Як вже раніше повідомлялося, трагедія із батальйоном "Айдар" сталася через брак планування операції.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація