"Попрощався і наклав на себе руки": під Житомиром 13-річний хлопець застрелився з рушниці батька

З'ясувалося, що підліток був учасником групи у соцмережі, де дітей схиляли до суїциду.

У Житомирській області на околиці села Майстрів 13-річний підліток без відома батька взяв його мисливську рушницю, втік з дому і застрелився. Тіло хлопця знайшли наступного ранку після зникнення. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Хлопчина зник напередодні ввечері, 4 липня, а знайшли його наступного ранку з простреленою головою. Рідні запевняють - конфліктів у сім'ї не було.

"Артем був слухняним хлопцем, ніколи не ходив нікуди без дозволу, кажуть рідні. А тут зник", - каже бабуся хлопця.

Батьки і рідня підлітка шукали його усю ніч, а знайшли на ранок і у напівзакинутій будівлі часів Другої світової війни. Хлопець був уже мертвий, а поряд лежала батьківська мисливська рушниця та телефон. 

У поліції з'ясували, що підліток був учасником однієї з груп у соцмережах, де схиляли дітей до суїциду.

"Від знайомих, друзів нам стало відомо, що хлопець перебував у одній із таких суїцидальних груп", - повідомила пресофіцерка Новоград-Волинського райвідділу поліції ГУНП у Житомирській області Інна Вовченко. Однак рідним важко в це повірити. Кажуть хлопець, не часто сидів у соцмережах.

Натомість на телефони батьків і друзів від хлопця прийшли смски, в яких він прощався.

"Всім написав пока, і друзям і мамі", - розповіла бабуся Артема. Повідомлення налякали рідних. А ще вони побачили, що сейф, де лежала батьківська мисливська рушниця, відкритий. Батько загиблого каже, зброя була у сейфі, закрита на ключ. Він і гадки не мав, що син знає, де прихований ключ. 

Відео Рідні 13-річного самогубця з Житомирської області запевняють, що у сім'ї конфліктів не було

У Житомирській області 13-річний підліток застрелив себе з мисливської рушниці, яка належала його батьку. Хлопчина зник напередодні ввечері, а знайшли його наступного ранку з простреленою головою. Рідні запевняють - конфліктів у сім'ї не було. А от у поліції з'ясували, що підліток був учасником однієї з груп у соцмережах, де схиляли дітей до суїциду.

Рідні 13-річного самогубця з Житомирської області запевняють, що у сім'ї конфліктів не було

Нагадаємо, на ставку у Вінницькій області чоловік показував зброю і випадково застрелив 23-річного друга. Він помер дорогою до лікарні. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів