Популярність графи "проти всіх" встановила рекорд в Україні

Більше половини населення України, згідно з даними соціологічного опитування, або взагалі відмовляються йти на вибори, або готові голосувати проти всіх.

В Україні зафіксували рекордну кількість виборців, які готові голосувати "проти всіх" або взагалі не прийти на вибори.

Так, якби вибори до Верховної ради відбулися наступної неділі, то 10% українців не брали би участі у виборах, 21% проголосували би проти всіх та ще 21% не знали б, за яку партію проголосувати, свідчать результати опитування, яке GfK Ukraine здійснила у січні 2011 року.

Якби наступної неділі українці обирали президента, то ці показники дорівнювали 18%, 22% та 14% відповідно.

"На сьогодні виборці, які не визначилися з партією або кандидатом в президенти України, або взагалі відмовляються голосувати, складають понад половину населення України. Це піковий рівень за період з минулих президентських виборів", - прокоментувала Інна Волосевич, старший дослідник GfK Ukraine.

"Це свідчить про існування величезної ніші для нових політичних гравців у перспективі майбутніх парламентських виборів", - зазначила соціолог.

За результатами опитування, така ситуація спостерігається в усіх регіонах України. Зокрема у Києві 65% виборців не визначилися з партією, за яку могли б проголосувати, взагалі не мають намірів брати участь у виборах або планують проголосувати проти всіх.

При цьому 54% українців переконані, що сьогодні країна у своєму розвитку рухається неправильним шляхом. Лише на думку 15% опитаних, справи в Україні в цілому розвиваються у правильному напрямку. 31% не змогли визначити свою думку з цього питання. В усіх регіонах переважає частка громадян, які вважають сьогоднішній шлях розвитку країни неправильним.

Опитування проводилося протягом 17-30 січня 2011 року.

Читайте також:

Третині українців не вистачає грошей на їжу

У рейтингу країн з небезпекою революції Україна посіла 22 місце

Від Партії регіонів відвернулась половина прихильників

Більше половини українців впевнені, що Янукович виконує свої обіцянки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: