Популярний сервіс із пошуку попутників BlaBlaCar припинив роботу в анексованому Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Росії кажуть, що сервіс нібито не був популярним серед кримчан.

Відомий міжнародний онлайн-сервіс пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar припинив функціонувати на території незаконно анексованого Криму. Причиною цьому послугували санкції Європейського Союзу.

Про це інформує російський ТАСС посилаючись на техпідтримку сервісу.

"Перепрошуємо за незручності", - повідомили там, уточнивши, що сервіс припинив працювати на окупованому півострові цьго місяця. 

За інформацією інтернет-користувачів, BlaBlaCar припинив надавати свої послуги в анексованому Криму зовсім нещодавно, близько тижня тому. Однак зайти на веб-портал сервісу місцеві, як і раніше, можуть, але тепер, якщо пункт призначення або точка відправлення перебуває в Криму, система відмовляється брати замовлення.

Тим часом, у РФ заявляють, що припинення функціонування сервісу не вплине на жителів анексованого Криму, оскільки половина людей нібито і не знала про його існування, пише РБК.

Утім, це твердження спростував голова Асоціації вантажних перевізників та експедиторів Криму Анатолій Цуркін. Він заявив, що послугами BlaBlaCar на півострові користувалася велика кількість людей.

Зазначимо, що проєкт BlaBlaCar засновано в 2006 році у Франції. Сервіс дозволяє автовласникам знаходити попутників для спільних поїздок і ділити між собою транспортні витрати. Сервіс працює в 22 країнах світу і нараховує понад 85 млн користувачів у всьому світі.

Плейлист 23 відео Новини окупованого Криму. Актуальне

2019 року Крим "відсвяткував" вже п’яту річницю анексії. За цей час півострів, як і Росія, отримав серйозні санкції, однак ніхто досі не змусив Москву хоча б розпочати обговорення повернення Криму до України. На п’ятий рік анексії росіяни продовжують репресії та утиски на півострові.

Новини окупованого Криму. Актуальне

Нагадаємо, США слідом за Євросоюзом запровадили санкції щодо осіб, які були причетні до незаконних "виборів" в анексованому Росією Криму у вересні 2019 року, а також залізничного сполучення з Росії до півострова. 

Відео Санкції за Крим: США розширили обмеження проти Росії

До нового санкційного списку потрапило сім так званих чиновників з окупованого півострова і одна компанія, що забезпечує залізничне сполучення між Кримом та країною-агресоркою.  

Санкції за Крим: США розширили обмеження проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції